Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Devil's DealRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
A BirthRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0- HeroRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Men of PlasticRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Tale of TalesRated ★ 4.0- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The HypnosisRated ★ 3.0
MassRated ★ 5.0
Hot Summer NightsRated ★ 3.5