Titles you rated
- InuYashaRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0- Three MenRated ★ 3.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 3Rated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5- iCarlyRated ★ 2.5
- iCarlyRated ★ 3.0
iCarlyRated ★ 3.0- iCarlyRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- iCarlyRated ★ 3.5