Movies
Ratings
1403
FrankensteinRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
A Man Who Paints Water DropsRated ★ 4.0
Beasts of No NationRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Ghost MansionRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0