Movies
Ratings
207
The AttorneyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Free Willy 3: The RescueRated ★ 2.0
Free Willy 2 - The Adventure HomeRated ★ 4.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0