Series
Ratings
65
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0- NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5