Series
Ratings
60
Hotel KingRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 1.5
Angel EyesRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 2.0- New NonstopRated ★ 2.0