Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The GesuidouzRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Pom PokoRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
GlassesRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0