Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5