Movies
Ratings
332
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 1.0
The Plan ManRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
QuickRated ★ 0.5
White ChicksRated ★ 0.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
How to Lose Friends & Alienate PeopleRated ★ 3.5
Mr. DeedsRated ★ 3.5
Re-AnimatorRated ★ 2.0
Fright NightRated ★ 3.5