Movies
Ratings
551
V.I.P.Rated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5