Series
Ratings
619- 태풍상사Rated ★ 3.0
TwelveRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
In This Corner of the WorldRated ★ 2.0
Alchemy of SoulsRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Thirty-NineRated ★ 2.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.5
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0