Movies
Ratings
290
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 1.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0