Movies
Ratings
100
WantedRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0