Movies
Ratings
134
PawnRated ★ 4.5
Goodbye HomerunRated ★ 3.5
SpringtimeRated ★ 4.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.5
Killer EliteRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.5
End of WatchRated ★ 4.0
Night HunterRated ★ 3.5
The HomesmanRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Hard EightRated ★ 3.0
The Last TycoonRated ★ 3.5
Runaway TrainRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.5
MinariRated ★ 4.0