Titles you rated
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0