Titles you rated
CocoRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Wind RiverRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
April and the Extraordinary WorldRated ★ 3.0
Farming BoysRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0