Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 0.5- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0