Series
Ratings
23
My PrincessRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5