Titles you rated
High KickRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5