Series
Ratings
113
Reply 1988Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Yong PalRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- Bambino!Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0