Movies
Ratings
100 Cold EyesRated ★ 4.5 Cold EyesRated ★ 4.5
 ConstantineRated ★ 4.0 ConstantineRated ★ 4.0
 The Mummy ReturnsRated ★ 4.0 The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
 Confession of MurderRated ★ 4.0 Confession of MurderRated ★ 4.0
- WishRated ★ 5.0
- D-WarRated ★ 3.0
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
 The MummyRated ★ 5.0 The MummyRated ★ 5.0
 V for VendettaRated ★ 4.0 V for VendettaRated ★ 4.0
 The Day After TomorrowRated ★ 3.0 The Day After TomorrowRated ★ 3.0
 Batman BeginsRated ★ 5.0 Batman BeginsRated ★ 5.0
 L: Change the WorldRated ★ 4.0 L: Change the WorldRated ★ 4.0
 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
 HauntersRated ★ 3.0 HauntersRated ★ 3.0
 May 18Rated ★ 4.0 May 18Rated ★ 4.0
 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
 Star TrekRated ★ 5.0 Star TrekRated ★ 5.0
 TraffickersRated ★ 5.0 TraffickersRated ★ 5.0
 SunflowerRated ★ 3.0 SunflowerRated ★ 3.0
 School of RockRated ★ 4.0 School of RockRated ★ 4.0