Movies
Ratings
30
Late AutumnRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5