Movies
Ratings
134
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
The ReapingRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 3.0
The RingRated ★ 4.0
The CatRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.0