Movies
Ratings
132
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
Time LapseRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0