Movies
Ratings
100
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 2.0
Born To SingRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 2.0