Movies
Ratings
265
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 1.0
BelieverRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
The CakemakerRated ★ 3.5- Take Me to the MoonRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0