Series
Ratings
55- A Man on the InsideRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Another Miss OhRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
- Jane the VirginRated ★ 4.0
- The Good PlaceRated ★ 5.0
- Behind Her EyesRated ★ 3.5
- Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
- The PoliticianRated ★ 4.0
- Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
- Dead to MeRated ★ 4.5
- UnorthodoxRated ★ 4.0
- Inventing AnnaRated ★ 4.5
- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.5
- Our Beloved SummerRated ★ 4.5
- Stranger Season 2Rated ★ 4.5