Series
Ratings
129
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Heart to HeartRated ★ 0.5
Missing YouRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
A Daughter Just Like YouRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
BloodRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0