Movies
Ratings
171
Cast AwayRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
DefaultRated ★ 1.0
Himalaya, Where the Wind DwellsRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5