Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 1.5
DaughterRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
SawRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0