Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Between Love and HateRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
PriscillaRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.5