Series
Ratings
125
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Peak TimeRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Maximilian and MarieRated ★ 2.5
Blood, Sex & RoyaltyRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 2.5
- My Love PatzziRated ★ 3.5
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0