Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0