Series
Ratings
23
Padam PadamRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0