Movies
Ratings
69
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 2.5
CluelessRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0