Movies
Ratings
150
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0