Series
Ratings
117
Life on MarsRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 2.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.0
The Last ShipRated ★ 2.5
The Last ShipRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.0- GunbusterRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5