Movies
Ratings
338
CarolRated ★ 4.5
Dancing CatRated ★ 2.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 2.0
LooperRated ★ 0.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
TrumboRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Forbidden City CopRated ★ 3.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5
All's Well, Ends WellRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
SuperbadRated ★ 3.5
RentRated ★ 2.5