Titles you rated
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- 메시바나 형사 타치바나Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 4.5
- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
- The CravingsRated ★ 2.5
Lost in AustenRated ★ 3.5
North & SouthRated ★ 4.5- Take Me to Love & MealRated ★ 4.5
CranfordRated ★ 4.0
CranfordRated ★ 3.0