Titles you rated
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0