Series
Ratings
39
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
GleeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Sweet 18Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0