Titles you rated
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
JigsawRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Space Between UsRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0