Movies
Ratings
96
Midnight in ParisRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0