Titles you rated
Love ForecastRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5