Movies
Ratings
820
Turning RedRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The Look of SilenceRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.5
Kensuke's KingdomRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0