Titles you rated
Eye Love YouRated ★ 3.0
Doctor SlumpRated ★ 5.0
MovingRated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Summer StrikeRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
UnicornRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Link: Eat, Love, KillRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Sh**ting StarsRated ★ 3.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 4.5