Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
- Smile, YouRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 5.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.5