Movies
Ratings
171
La La LandRated ★ 4.0
Ich bin dann mal wegRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
FriendRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0