Series
Ratings
38
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0