Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
HK: Forbidden Super HeroRated ★ 1.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
DreddRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0